Olen emaks kahele printsessile , seega mahub minu päevadesse naeru, päikest ja vahest ka pisaraid. Kõigi muude toimetuste sekka haaran ka fotoaparaadi pihku ja teen pilte.
Olen pildistanud nüüdseks üle kümne aasta. Mulle meeldib jäädvustada hetke, ehedat tunnet ja emotsiooni, nii nagu see just sel hetkel on.
Fotosessioon peaks olema vaba, natuke vallatu ja kõigil peaks olema fun!
Minu jaoks on pildistamine võimalus hetke püüda ja jäädvustada see tuleviku tarbeks. Nagu pärlikees on iga pärl teise kõrvale lükitud, on me elu täis hetki,mis loovadki mälestuse. Mälestuse oma imearmsatest inimestest me ümber ja miks mitte ka iseendast- kogu ilus ja hiilguses. Sinu imepisike beebi on nii tilluke vaid hetkeks, su laps saab viieseks vaid korra ja loodetavasti on ka su pulm see üks ja ainuke! Neid hetki tuleb jäädvustada enda, oma laste ja nende laste tarbeks, et neil oleks, mida vaadata ja meenutada.
Fotosessioon pakub naudingut nii mulle kui pildile tulijale. Saan teha kauneid pilte imelistest ja säravatest inimestest. Mõne hetkega loome koos mälestusi, mida saab nautida kogu ülejäänud elu.

Läbitud koolitused:
Vastsündinu pildistamine Fotograaf Sigrid Proosvelt individuaalkoolitus.
Vastsündinu pildistamine ja poseerimine-NewbornPosing by Kelly Brown

Beebiohutus pildistamisel-Baby safety by Kelly Brown
Buduaarifotograafia-Liisi Viidingu veebikoolitus
Wedding Photography- Shaw Academy veebikoolitus
Professional Dipl
oma In Photography- Shaw Academy veebikoolitus

Riina Vaikmaa portreekoolitus
Lisavalguse kasutamine pildistamisel Fotostuudios Lumiere, koolitaja Rene Türk
Newborn Safety Guidelines and Assessment for Photographers​​​​​​​-Vastsündinu pildistamise ohutus pildistamiselKasutan pilte kodulehel ja mujal veebis ainult pildilolija nõusolekul!
Samuti oleksin tänulik, kui sa minu tehtud pilte veebis kasutades mainiksid ära ka pildistaja 
Pildile OÜ/ reg nr 16166429/ Broneerimine +372 5358 5383
Back to Top