Vastsündinu aeg on nii üürike. Enne, kui arugi saate, on möödunud nädalad,või isegi kuud. Beebieas on muutused kiired ja enne, kui arugi saate on teie beebi hakanud roomama ja õige pea ka kõndima.
Vastsündinu pildistamisel tehtud fotod aitavad teil mälestuste tarbeks talletada just need beebi esimesed hetked- kui pisike ta ikka oli, kui väiksed varbad ja sõrmekesed....

Kuidas vastsündinu sessioon välja näeb?
Broneeri aeg varakult! Esialgu paneme aja TA järgi, kui beebi on sündinud korrigeerime aega.
Esimene reegel on, et kogu pildistamine käib beebi rütmis- tema on selle sessiooni Boss!

Beebi pildistamiseks kõige parem aeg on 5-14 päeval. See aga ei tähenda, et vanemaid beebisid pildistada ei saa. Ikka saab! Ehkki vanemaid beebisid võib olla raskem poosidesse sättida ning nad on rohkem ärkvel ning lasevad end ümbritsevast rohkem mõjutada.

Kui vähegi võimalik broneerin beebi pildistamise aja hommikupoolsesse aega- beebid on siis tavaliselt rahulikumad.

Mis saab siis, kui beebi ei jää magama? Siis saame armsad ärkveloleku pildid! Kui beebi on ärkvel, aga ei nuta, saame väga ilusad pildid tema uudishimulikest pilkudest ja tihti väga mõnusatest näoilmetest.
Sessiooni ajal saab ema rahulikult diivanil istuda, soovi korral kasvõi pikutada. Püüa olla hästi rahulik sest beebid tajuvad ema stressi.

Olge valmis paaril fotol ka ise olema. Võib-olla ei tunne te end veel supermodellina, kuid koos imikuga fotodele jäämine loob teile mälestusi, mida hiljem kindlasti hindate.

Kandke neutraalseid värve- kreemjad, mahedad ja pehmed toonid annavad piltidele intiimsema tooni

Naudi pildistamist!

Broneeri pildistamiseks aeg siin!

You may also like

Back to Top