Suvel on kõige parem pildistada ikkagi õues!
Eesti suvi on ju teadupärast lühike ja seda tuleb kasutada!
Kui pildistamise aeg on broneeritud, siis hakkab tavaliselt ema mõtlema sellele, mida selga panna! Ja emana tean, et ei ole lihtne kogu oma kampa pildistamiseks valmis seada.
Mõned mõtted suviseks fotosessiooniks valmistumiseks:
VALI VÄRVID
Enamik suvistest perepiltidest toimub õues, kus muru on roheline ja lehed on rohelised- seega kogu taust on roheline. Värvide valimisel, mida kavatsete kanda, on oluline seda meeles pidada. Mõned värvid näevad rohelisel taustal suurepärased välja, teised aga mitte. Neutraalsed värvid on suurepärane valik suvisteks perepiltideks. Punakaspruun, kreemjas, tumesinine või pruun näevad kõik täiuslikud välja koos rohelusega.
Samuti näevad head välja sinised toonid, eriti kui neid kombineerida soojade neutraalsete toonidega nagu pruun.

KIHID
Kihid annavad igale riietusele selle viimase lihvi. Need lisavad tekstuuri, ja muudavad riietuse huvitavamaks. Lisaks on ju meie suvi heitlik- kord soe, kord jahe. Seega on hea hoida käepärast jakike või kampsun.
Proovige oma riietusele tekstuure lisada. Pits, narmad, pärlid või tüll on kõik head võimalused, kuidas kihte lisades oma riietusele tekstuuri  lisada.
TUUL ON SINU SÕBER
Liikumine näeb piltidel alati hea välja. Kui olete valimas, mida kanda suviste perepiltide jaoks, kaaluge kergeid kangaid, mis liiguvad ja voolavad tuule käes. Voogavad maxi seelikud, kleidid või tutuseelikud on kõik suurepärased valikud.


Meeletult ideid leiab Pinterestist.
Minu lemmikud: artemis-portraits.com

You may also like

Back to Top